Yeni MSZ-FH Kirigamine Duvar Tipi Split Klima Serisi

ÖZELLİKLER :

  • Yüksek Enerji Verimi
  • 3D i-See Sensör
  • Plasma Quad Filtre Sistemi
  • Natural Flow Doğal Hava Akım
  • Optimum Hava Dağılımı için Çift Kanat Sistemi
  • Güçlü Isıtma Kapasitesi
  • Düşük Dış Hava Sıcaklığında Isıtma (-25°C’ye kadar)
  • Sessiz Çalışma
  • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi
  • Ürün Videosu

PAM KONTROL: Akım dalgası besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM, akım dalgasının formunun besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmisini sağlayan bir metoddur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan gücün %98’i verimli şekilde kulanılır.

ECONO COOL: Salınımlı hava akımı ile daha serin bir his yaratır. Ortam sıcaklığını konfor kaybı olmadan ayarladığınız
sıcaklık değerinden 2 derece düşük hisseder ve %20 tasarruf sağlarsınız. ( Sadece soğutma modunda çalışır.)

PARLAK BEYAZ: Her türlü iç dekorasyon mükemmel uyum sağlayan parlak beyaz rengiyle bulunduğu ortama ekstra şıklık katar.

OTOMATİK KANAT: Cihazınızı çalışmayı durdurduğunuz zaman kanat otomatik olarak kapanarak hava üfleme çıkışını kapatır.
bu şekilde cihazınızın paneli bir bütün olarak daha estetik görünür.

ANTİ-ALERJİK ENZİM: Anti alerjik enzim filtre maytları, polenleri ve diğer alerjik maddeleri üzerinde toplar ve bunları yapay enzimlerle yok eder.
Bu filtre MFZ-KA serisinde standart olarak mevcuttur, MSZ-GE ve MLZ-KA modellerinde opsiyonelldir.

YATAY SALINIM: Yatay hava üfleme kanadı yukarı ve asağıya hareket ederek havanın oda içinde homojen dağılmasına yardımcı olur.

DİKEY SALINIM: İç ünitenin içindeki dikey hava üfleme kanatçığı sağa ve sola hareket ederek havanın oda içerisinde homojen dağılmasına yardımcı olur.
MSH-GE50/GA60/GD80, MSZ-GE60/71 modellerinde ve kirigamibe serisinde modellerinde mevcuttur.

POWERFULL MODU: Klimanız kumandadaki tek tuşla kapasitesini en üst seviyeye çıkararak 15 dk boyunca bu seviyede ısıtma/soğutma yaptıktan sonra normal ayarlarına geri döner.

OTOMATİK YENİDEN BAŞLATMA: Özellikle ani elektrik kesintilerinde kolaylık sağlayan bu özellik sayesinde cihazınız, güç geri geldiği zaman otomatik olarak çalışmaya başlar.

ACO KOLAY MEVSİM AYARI: Oda sıcaklığına göre ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik geçiş yapabilir.

DÜŞÜK DIŞ HAVA SICAKLIĞINDA SOĞUTMA: Modeller soğutma modunda +46 derece – 10 derece dış hava sıcaklıkları araında optimum performansı gösterebilmektedir.

(-) 15 DERECE ISITMA: (-)15 derece dış hava sıcaklığında ısıtma yapabilmektir.

(-) 25 DERECE ISITMA: Dış ünite drenaj paneli üzerinde anti-friz ısıtıcı bulunan ve Mitsubishi Electric in geliştirdiği özel teknolojiye sahip kompresörlerin kullanıldığı modellerinde (-)25 derecede bile ısıtma yapabilirsiniz.

SADECE 20dB: O kadar sessiz ki, klimanızın çalıştığına inanmak için yanına kadar gidip kontrol etmeniz gerekecek!

I SAVE: I save (hafıza) tercih edilen (daha önceden ayarlanmış) sıcaklığına uzaktan kumandadaki tek bir düğmeye asarak geri dönmeyi sağlayan basitleştirilmiş bir ayar fonksiyonudur.

PAR-30MAA / PAR-21MAA KONTROL: Üniteler, haftalık zamanlayıcı da dahil çeşitli yönetim fonksiyonlarına sahip PAR-30MAA veya PAR-21MAA uzaktan kumanda ile kullanılabilecek şekilde uyumludur.

HAFTALIK PROGRAMLAYICI: Seride kablolu uzaktan kumanda kullanışmış ise standart olarak haftalık programlama özelliği mevcuttur.

GRUP KONTROL: Birden fazla klimadan bir grup oluşturularak tek bir kumanda ile kontrol sağlanabilir. Bu fonksiyon opsiyoneldir.

M-NET BAĞLANTI: Opsiyonel olarak Mitsubishi Electric M-NET iletişim protokolüne uyarlanabilir.

24 SAAT ZAMAN AYARI: Açma/ kapama zamanı sırası ile 24 saatlik bir period içinde 10 dakikalık aralık ile programlanabilir.

KENDİ KENDİNE TEŞHİS FONSİYONU: Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı teşhis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.

ARIZA KAYIT: Klimanız, oluşabilecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar.

MXZ BAĞLANTISI: Bu modeller MXZ inverter multi-split sisteme bağlanabilmektedir.

ÜCRETSİZ MONTAJ: Mutsubishi Electric Split Klimalarda 5 mt.ye kadar montaj ücretsizdir.

3 YIL GARANTİ SÜRESİ: Mitsubishi electric klimalar üretim ve işçilikten kaynaklanan hatalara karşı 3 yıl garantilidir.

HAVŞALI BAĞLANTI: Havşalı Bağlantı yapılmaktadır.

İNSAN SENSÖRÜ: FH serisi, sıcaklığı 3 boyutlu olarak ölçen kızılötesi dalga sensörü,3-D I-SEE sensör ile donatılmıştır. 8 adet dikey olarak konumlandırılmış sensör ile odayı 3 boyutlu olarak analiz etmek. Ve insanların
odada nerede bulunduklarını belirlemek için sağa ve sola hareket eder. Bu detaylı analiz, kişilerin odanın neresinde olduğunun belirlenmesini sağlar , böylece hava akımının insanlara doğrıudan çarpmasını önleyen DOLAYLI HAVA AKIMI
ve hava akımının insanların bulunduğu yere verilmesini sağlayan DOĞRUDAN HAVA AKIMI gibi özelliklerin kullanılabilmesi sağlanır.

YOKLUK ALGILAMA: Sensör odada insanların olup olmadğını belirler Odada hiç kimse olmadığı zaman ünite otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçer. 3D İ-SEE SENSÖR insanlarınyokluğunu tesbit eder ve güç tüketimi olarak 10 dakika sonra %10, 60 dakika sonra 20 azalır.

NATURAL FLOW: Sağlıklı bir ortam yaratmak için en önemli öğe, doğallık hisse veren hava akımıdır.

ÇİFT KANAT: Mitsubishi electricin çift kanadı ile hava akımını sağ ve sol flaplarını ayrı ayrı yönlendirerek odanın geniş bir alanına havayı yönlendirebilir. böylece iki farklı yerde oturan kişiye de konforlu bir ortam sağlar.

PLASMA QUAD: Temiz hava,insanlar için sağlıklı olan yaratılmasında hayati bir rol oynar. Sağlıklı havaya ulaşmak için geliştirilen üstün filtreleme sisteminin adı PLASMA QUAD dır. Plasma tabanlı filtre sistemi etkin bir şekilde 4 farklı tür hava kirliliğini temizler. Virüsler, alerjenler tozlar vs.

KOKU ÖNLEYİCİ FİLTRE