SLZ-KA Inverter Kasetli Tavan Tipi Split Klima Serisi

BTU Sınıflandırmaları: 9.000 / 12.000 / 18.000

ÖZELLİKLER :

  • DC Inverter Multisplit Bağlantı
  • Taze Hava Bağlantı İmkanı
  • Uzun Ömürlü Filtre
  • Mükemmel Boyut (570 x 570)
  • Filtre Uyarı Sistemi (2.500 Saat)
  • Kablosuz Uzaktan Kumanda

YÜKSEK VERİMLİ DC MOTOR: Yüksek verimli DC motor kullanılmaktadır.

NADİR TOPRAK MIKNATISI: Kompresörde kullanılan nadir toprak mıknatısı diğer mıknatıslara göre yüksek verim sağlayan, yüksek yoğunluklu ve artırılmış manyetik bir güç oluşturulur.

PAM KONTROL: Akım dalgası besleme voltaj dalgalarına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM akım dalgasının formunun bsleme voltaj dalgasına uyacak şekilde
kontrol edilmesini sağlayanbir metoddur. PAM kontrol ile güç kanyanağından alınan gücün %98 i verimli şekilde kullanılır.

DC FAN MOTORU: Dış ünitenin DC motorlarındaki motor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için zel şekilli kesime sahiptir.
Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.

YİVLİ BORULAMA: Ünite içindeki serpantin boruları yivlidir.

PARLAK BEYAZ: Her türlü iç dekorasyon mükemmel uyum sağlayan parlak beyaz rengiyle bulunduğu ortama ekstra şıklık katar.

OTOMATİK KANAT: Cihazınızı çalışmayı durdurduğunuz zaman kanat otomatik olarak kapanarak hava üfleme çıkışını kapatır.
bu şekilde cihazınızın paneli bir bütün olarak daha estetik görünür.

2500 SAATLİK UZUN ÖMÜRLÜ FİLTRE: 2500 Saatlik uzun ömürlü filtre SLZ-KA serinde standarttır.

TAZE HAVA GİRİŞİ: Oda havasının kalitsi dışardan hava alınarak arttırılabilir.

YATAY SALINIM: Yatay hava üfleme kanadı yukarı ve asağıya hareket ederek havanın oda içinde homojen dağılmasına yardımcı olur.

OTOMATİK SALINIM: Oda içerisinde daha doğal ve konforlu bir ortam yaratmak için kanat otomatik olarak salınım hareketi yapar.

OTOMATİK YENİDEN BAŞLATMA: Özellikle ani elektrik kesintilerinde kolaylık sağlayan bu özellik sayesinde cihazınız, güç geri geldiği zaman otomatik olarak çalışmaya başlar.

ACO KOLAY MEVSİM AYARI: Oda sıcaklığına göre ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik geçiş yapabilir.

DÜŞÜK DIŞ HAVA SICAKLIĞINDA SOĞUTMA: Modeller soğutma modunda +46 derece – 10 derece dış hava sıcaklıkları arasında optimum performansı gösterebilmektedir.

(-)15DERECE SOĞUTMA: Mitsubishi electricic geliştirdiği özel teknolojiye sahip kompresörlerin kullanıldığı modellerinde (-)15 derece de bile ısıtma yapabilirsiniz.

(-)10DERECE ISITMA:(-)10derece dış hava sıcaklığına kadar ısıtma yapabilmektedir.

(-)10DERECE SOĞUTMA:(-)15DERECE sıcaklıkta bile soğutma yapabilmektedir. SEZ-KD25/35 modelleri ve SLZ-KA Serisinde 25/35 modelleri bu özelliğe sahiptir.

PAR-30MAA / PAR-21MAA KONTROL: Üniteler, haftalık zamanlayıcı da dahil çeşitli yönetim fonksiyonlarına sahip PAR-30MAA veya PAR-21MAA uzaktan kumanda ile kullanılabilecek şekilde uyumludur.

HAFTALIK PROGRAMLAYICI: Seride kablolu uzaktan kumanda kullanışmış ise standart olarak haftalık programlama özelliği mevcuttur.

MERKEZİ AÇMA/KAPAMA: 8 adet kadar iç ünite tgek bir kumanda üzerinden açma/kapama yaptırabilir. Bu fonksiyonlar opsiyoneldir.

GRUP KONTROL: Birden fazla klimadan bir grup oluşturularak tek bir kumanda ile kontrol sağlanabilir. Bu fonksiyon opsiyoneldir.

M-NET BAĞLANTI: Opsiyonel olarak Mitsubishi Electric M-NET iletişim protokolüne uyarlanabilir.

12 SAAT ZAMAN AYARI: Açma/ kapama zamanı sırası ile 12 saatlik bir period içinde 10 dakikalık aralık ile programlanabilir.

KENDİ KENDİNE TEŞHİS FONSİYONU: Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı teşhis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.

ARIZA KAYIT: Klimanız, oluşabilecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar.

MXZ BAĞLANTISI: Bu modeller MXZ inverter multi-split sisteme bağlanabilmektedir.

ÜCRETSİZ MONTAJ: Mutsubishi Electric Split Klimalarda 5 mt.ye kadar montaj ücretsizdir.

3 YIL GARANTİ SÜRESİ: Mitsubishi electric klimalar üretim ve işçilikten kaynaklanan hatalara karşı 3 yıl garantilidir.

UZUN BORULAMA MESAFESİ: Binalarda montajı daha kolaylaştırmak için boru uzunluğu yatayda 30m düzeyde ise 15m kadar çıkabilir. boru uzunluğu modele bağlı olarak değişebilir.

YENİDEN KULLANILABİLİR BORU TEKNOLOJİSİ: Mitsubishi electricn inverter modellerinde endüstride bir ilk olarak çok yavaş bozulan yani HAB soğutucu akışkan yağı kullanılmaktadır.
Bu yeni yağa ek olarak, eşsiz, temizlenmesine gerek olmayan teknolojimiz özel olarak geliştirilmiş şr yağ seperatörü ve yağ tıkanıklığını engelleyecek şekilde dizayn edilmiş serpantinleri birleştirir. bu özellikler yeni bir
model monte edilmesine rağmen mevcut boruların yeniden kullanımı mümkündür.

HAVŞALI BAĞLANTI: Havşalı Bağlantı yapılmaktadır.

KOLAY MONTAJ: Bu soru montaj plakası kullanılarak kolaylıkla duvara monte edilebilir.

ÜCRETSİZ MONTAJ: Mutsubishi Electric Split Klimalarda 5 mt.ye kadar montaj ücretsizdir.

ÜCRETSİZ KEŞİF: Mitsubishi electric klimalar yetkili bayi ve seristen ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.