PUHZ-SHW Yeni Zubadan Serisi

BTU Sınıflandırmaları: 24.000/ 34.000/ 42.000

ÖZELLİKLER :

  • Sezonsal Verimlilik Kriterlerine Uygun
  • Yüksek Sezonsal Verimlilik Değerleri
  • – 25°C Dış Hava Sıcaklığında Isıtma Yapabilme
  • Hızlı Başlangıç Özelliği İle Artırılmış Konfor
  • – 15°C Dış Hava Sıcaklığına Kadar Nominal Isıtma Kapasitesini Sağlayabilme

DC INVERTER: DC inverter teknolojisi kullanılmıştır.

NADİR TOPRAK MIKNATISI: Kompresörde kullanılan nadir toprak mıknatısı diğer mıknatıslara göre yüksek verim sağlayan, yüksek yoğunluklu ve artırılmış manyetik bir güç oluşturulur.

PAM KONTROL: Akım dalgası besleme voltaj dalgalarına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM akım dalgasının formunun bsleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayanbir metoddur. PAM kontrol ile güç kanyanağından alınan gücün %98 i verimli şekilde kullanılır.

DC FAN MOTORU: Dış ünitenin DC motorlarındaki motor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için zel şekilli kesime sahiptir.Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.

YİVLİ BORULAMA: Ünite içindeki serpantin boruları yivlidir.

OTOMATİK YENİDEN BAŞLATMA: Özellikle ani elektrik kesintilerinde kolaylık sağlayan bu özellik sayesinde cihazınız, güç geri geldiği zaman otomatik olarak çalışmaya başlar.

ACO KOLAY MEVSİM AYARI: Oda sıcaklığına göre ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik geçiş yapabilir.

DÜŞÜK DIŞ HAVA SICAKLIĞINDA SOĞUTMA: Modeller soğutma modunda +46 derece – 10 derece dış hava sıcaklıkları araında optimum performansı gösterebilmektedir.

M-NET BAĞLANTI: Opsiyonel olarak Mitsubishi Electric M-NET iletişim protokolüne uyarlanabilir.

KENDİ KENDİNE TEŞHİS FONSİYONU: Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı teşhis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.

ARIZA KAYIT: Klimanız, oluşabilecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar.

DC SCROLL KOMPRESÖR: Kaçak ve sürtünme kayıplarını oldukça azaltarak kompresör veriminin arttıran teknolojidir.

AMPER SINIRLAMA: Enerji sarfiyatını önleyebilmek amacı ile kullanılan teknolojide maksimum elektrik akımını sınırlamak mümkündür. (HRP100-125/RP 71-100-125-140-200-250)

SESSİZ: Düşük ses seviyesine sahiptir.

POWER RECEİVER: Mıtsubishi electric kompresör performansını optimize eden powerfull receiver ve iki lineer genleşme vanalı bir devre geliştirmiştir. bu teknoloji çalışma dakga şeklş ve dış ortam sıcaklğına karşılık olarak optimum kontrolü sağlar. R410A soğutkan karakteristiklerine göre sistem uygun hale getirilerek, çalışma verimi arttırılmıştır.

ON/OFF TİMER: Klimanın on/off zamanlarını ayarlamak için uzaktan kumandayı kullanın.

MANYETİK AKIM VEKTÖRÜ SİNÜS DALGA SÜRÜCÜSÜ: Manyetik akımı vektörü sinüs dalga sürücüsü kompesör motoruna ait elektrik akımının dalga formunu ideal sinüs dalga formuna çevirir. Ortaya çıkan daha verimli sinüs dalga formu sayesinde kompresör sargı kullanım oranını yükselterek enerji kaybını azaaltır, aynı zamanda daha yüksek verim elde edilir.

VEKTÖR KONTROLLÜ EKO INVERTER: Bu özellik değişen kompresör motoru frekansını kontrol eder ve elektrik akımı dalga formunu motor hızı için en verimli olacak şekilde düzenlemeye olanak sağlar. Sonuç olarak daha düzgün sinüs dalgaları oluşturulur, tüm hız aralıklarında çalışma verimi artırılır, daha az güç kullanılır ve yıllık elektrik gideri azaltılır.

ROTASYON VE YEDEKLEME: Bu fonksiyon ile iki adet MR.Slim klima sisteminin dönüşümlü olarak çalışması sağlanabilir.

MEVCUT BAĞLANTI KABLOLARININ YENİDEN KULLANILMASI: Kablolama yöntemi iyileştirilmiş, kontrol ve besleme için kullanılanlardan farklı yönemlerin kullanılması mümkün hale gelmiştir. Bir besleme kaynağı terminal kiti kullanılarak sistem yenilenmesi durumunda mevcut sistemde kullanılan yönteme bağlı olmaksızın mevcut kablo etkin bir şekilde yeniden kullanılabilir.

SOĞUTUCU AKIŞKAN TOPLAMA ÖZELLİĞİ: Düzgün ve kolay gaz toplama işlemi sağlar. Üniteyi taşımadan veya değiştrimeden önce kolay bir şekilde, gaz toplama düğmesi basılması gerekmektedir.

TALEP FONKSİYONU (SAHA AYARI): Talep fonksiyonu Dı ünite kontrol kartına opsiyonel olarak ilave edilen CNDM adaptörüne bağlanacak on-off switch veya harici röle devresi ile bu fonksiyon aktif hale getirilebilir. Enerji tüketimi taleo fonksiyonu sayesinde normal tüketimin %100 üne kadar azaltılabilir.