PUHZ-HRP Zubadan Serisi Ticari Tip Klima Sistemleri

BTU Sınıflandırmaları: 24.000 / 34.000
42.000

ÖZELLİKLER :

  • -25°C Dış Hava Sıcaklığında Isıtma Yapabilme.
  • Hızlı Başlangıç Özelliği ile Daha Konforlu Isıtma.
  • – 15°C dış hava sıcaklığında bile ısıtma kapasitesini sabit tutabilme
  • Sessiz Çalışma

NADİR TOPRAK MIKNATISI: Kompresörde kullanılan nadir toprak mıknatısı diğer mıknatıslara göre yüksek verim sağlayan, yüksek yoğunluklu ve artırılmış manyetik bir güç oluşturulur.

PAM KONTROL: Akım dalgası besleme voltaj dalgalarına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM akım dalgasının formunun bsleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayanbir metoddur. PAM kontrol ile güç kanyanağından alınan gücün %98 i verimli şekilde kullanılır.

DC FAN MOTORU: Dış ünitenin DC motorlarındaki motor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için zel şekilli kesime sahiptir.
Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.

YİVLİ BORULAMA: Ünite içindeki serpantin boruları yivlidir.

OTOMATİK YENİDEN BAŞLATMA: Özellikle ani elektrik kesintilerinde kolaylık sağlayan bu özellik sayesinde cihazınız, güç geri geldiği zaman otomatik olarak çalışmaya başlar.

ACO KOLAY MEVSİM AYARI: Oda sıcaklığına göre ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik geçiş yapabilir.

(-) 25 DERECE ISITMA: Dış ünite drenaj paneli üzerinde anti-friz ısıtıcı bulunan ve Mitsubishi Electric in geliştirdiği özel teknolojiye sahip kompresörlerin kullanıldığı modellerinde (-)25 derecede bile ısıtma yapabilirsiniz.

MERKEZİ AÇMA/KAPAMA: 8 adet kadar iç ünite tgek bir kumanda üzerinden açma/kapama yaptırabilir. Bu fonksiyonlar opsiyoneldir.

GRUP KONTROL: Birden fazla klimadan bir grup oluşturularak tek bir kumanda ile kontrol sağlanabilir. Bu fonksiyon opsiyoneldir.

M-NET BAĞLANTI: Opsiyonel olarak Mitsubishi Electric M-NET iletişim protokolüne uyarlanabilir.

KENDİ KENDİNE TEŞHİS FONSİYONU: Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı teşhis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.

ARIZA KAYIT: Klimanız, oluşabilecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar.

UZUN BORULAMA MESAFESİ: Binalarda montajı daha kolaylaştırmak için boru uzunluğu yatayda 30m düzeyde ise 15m kadar çıkabilir. boru uzunluğu modele bağlı olarak değişebilir.

DC SCROLL KOMPRESÖR: Kaçak ve sürtünme kayıplarını oldukça azaltarak kompresör veriminin arttıran teknolojidir.

SICAK BAŞLAMA: Cihazı ısıtma amaçlı çalıştırdığınızda ilk olarak soğuk hava gelmesini engelleyerek ılık bir hava üflenmektedir.

AMPER SINIRLAMA: Enerji sarfiyatını önleyebilmek amacı ile kullanılan teknolojide maksimum elektrik akımını sınırlamak mümkündür. (HRP100-125/RP 71-100-125-140-200-250)