MXZ-VA D Serisi Inverter Multi Split Klima Sistemleri

ÖZELLİKLERİ

BTU Sınıflandırmaları: 12.000 / 14.000 / 18.000 / 24.000 / 25.000 / 28.000 / 35.000

ÖZELLİKLER :

Max. 5 İç Ünite Bağlanabilme
Enerji Tasarrufu için Talep Kontrol *(4D83/5D102)
Soğutma/Isıtma Anahtarı
Kablolama / Borulama Düzeltme Fonksiyonu*(4D83/5D102)
Sessiz Çalışma

YÜKSEK VERİMLİ DC MOTOR: Yüksek verimli DC motor kullanılmaktadır.

NADİR TOPRAK MIKNATISI: Kompresörde kullanılan nadir toprak mıknatısı diğer mıknatıslara göre yüksek verim sağlayan, yüksek yoğunluklu ve artırılmış manyetik bir güç oluşturulur.

PAM KONTROL: Akım dalgası besleme voltaj dalgalarına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM akım dalgasının formunun bsleme voltaj dalgasına uyacak şekilde
kontrol edilmesini sağlayanbir metoddur. PAM kontrol ile güç kanyanağından alınan gücün %98 i verimli şekilde kullanılır.

DC FAN MOTORU: Dış ünitenin DC motorlarındaki motor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için zel şekilli kesime sahiptir.
Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.

YİVLİ BORULAMA: Ünite içindeki serpantin boruları yivlidir.

MANYETİK DİRENÇLİ DC ROTARY KOMPRESÖR: Manyetik dirençli DC motorunda güçlü neodimiyum mıknatıslar kullanılmıştır. mıknatısların yarattığı güçlü manyetik ve relüktans torklarla daha verimli çalışma elde edilmiştir.

POWER RECEİVER: Mitsubishi electric kompresör performansını optimize eden powerfull receiver ve iki lineer genleşme vanalı bir devre geliştirmiştir. Bu teknolojiyi çalışma dalga şekli ve dış ortam sıcaklığına karşılık olarak optimum kontrolü sağlar.R410A soğutkan karakteristiklerine göre sistem uygun hale getirilerek çalışkma vermi artırılmıştır.