MSZ-FD Kirigamine Inverter Duvar Tipi İç Ünite

BTU Sınıflandırmaları: 9.000 / 12.000 / 18.000

ÖZELLİKLER :

  • I-See Sensör
  • Plasma Duo Filtre Sistemi
  • Kompakt Boyutlar
  • Kolay Temizlenebilir Dizayn
  • Sessiz Çalışma (FD 25 – 20dB)
  • Küf Yok Edici Fonksiyonu

BÖLGE AYARI: Bölge düğmesi ile hedefalanda sağ taraf yada sol taraf yada tüm oda verimli enrji tasarrufu ısıtmave soğutma yapmak mümkündür.

ECONO COOL: Salınımlı hava akımı ile daha serin bir his yaratır. Ortam sıcaklığını konfor kaybı olmadan ayarladığınız sıcaklık değerinden 2 derece düşük hisseder ve %20 tasarruf sağlarsınız. ( Sadece soğutma modunda çalışır.)

DÜZ PANEL: Yeni şık görünüş akıllu performans.

PARLAK BEYAZ: Her türlü iç dekorasyon mükemmel uyum sağlayan parlak beyaz rengiyle bulunduğu ortama ekstra şıklık katar.

OTOMATİK KANAT: Cihazınızı çalışmayı durdurduğunuz zaman kanat otomatik olarak kapanarak hava üfleme çıkışını kapatır. bu şekilde cihazınızın paneli bir bütün olarak daha estetik görünür.

PLASMA DUO FİLTRE SİSTEMİ: Plasma koku giderici filtre ve plasma hava temizlene filtresinde oluşan ortama negatif iyon veren gelişmiş filtre sistemi.

KÜF ÖNLEYİCİ: İç ünite içerinde oluşabilecek küf sporlarını engeller.

KÜF YOK EDİCİ: MSZ-FD Serisi küf sporunun gelişimine son vermek için geliştirilmiş olan küf yok edici fonksiyonu ile donatılmıştır.

YATAY SALINIM: Yatay hava üfleme kanadı yukarı ve asağıya hareket ederek havanın oda içinde homojen dağılmasına yardımcı olur.

OTOMATİK SALINIM: Oda içerisinde daha doğal ve konforlu bir ortam yaratmak için kanat otomatik olarak salınım hareketi yapar.

OTOMATİK FAN: Uzaktan kumanda ile otomatik fan seçeneği seçildiğinde klimanız ortam ısısına göre fan hızını kendisi ayarlar.

DİKEY SALINIM: İç ünitenin içindeki dikey hava üfleme kanatçığı sağa ve sola hareket ederek havanın oda içerisinde homojen dağılmasına yardımcı olur.
MSH-GE50/GA60/GD80, MSZ-GE60/71 modellerinde ve kirigamibe serisinde modellerinde mevcuttur.

24 SAAT ZAMAN AYARI: Açma/ kapama zamanı sırası ile 24 saatlik bir period içinde 10 dakikalık aralık ile programlanabilir.

SADECE 20dB: O kadar sessiz ki, klimanızın çalıştığına inanmak için yanına kadar gidip kontrol etmeniz gerekecek!

PAR-30MAA / PAR-21MAA KONTROL: Üniteler, haftalık zamanlayıcı da dahil çeşitli yönetim fonksiyonlarına sahip PAR-30MAA veya PAR-21MAA uzaktan kumanda ile kullanılabilecek şekilde uyumludur.

HAFTALIK PROGRAMLAYICI: Seride kablolu uzaktan kumanda kullanışmış ise standart olarak haftalık programlama özelliği mevcuttur.

KOLAY TEMİZLİK: Klimanız, düzenli temizlenmesi gereken yerlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

HAVŞALI BAĞLANTI: Havşalı Bağlantı yapılmaktadır.